Vip İngilizce Kursu

*** Bu eğitim şu an verilmemektedir ***

BİZ ÖĞRETİYOR VE KONUŞTURUYORUZ!

İngilizceyi en iyi ve hızlı öğrenebileceğiniz yoğun kurs programlarımız size istediğiniz sonucu almanızı sağlayacak. Yabancı eğitmenler eşliğinde teori ve pratiğin bir arada uygulandığı kurs programlarımıza şimdi katılın.

YDS – YKS DİL – ÜNİVERSİTE HAZIRLIK – IELTS – TOEFL HAZIRLIK

Ön kaydınızı yaptırarak ilk grubumuza kayıt olun. A1 – A2 – B1 – B2 – C1 ve akademik seviye hazırlık ve sınavlar için uzman kadromuz sizin için hazır! Toefl ve Ielts sınavlarında istediğiniz sonuçları alın.

Speaking Time (Konuşma – Pratik) derslerimiz özellikle ingilizce konuşmada sizi kısa sürede akıcı konuşur hale getirecektir. Speaking Time kurs programlarında Native Speaker – Yabancı eğitmenler size eşlik etmektedir.

İngilizce Özel ve Grup Dersleri Başlıyor – Anadili İngilizce Olan Eğitmenler

NET-DİL kurumu öğretmenleri ve anadili ingilizce olan eğitmenlerimiz ile ingilizceyi akıcı bir şekilde konuşun. İngilizce kursumuzu ister sıfırdan (sınavlara v.s. hazırlık) isterseniz sadece speaking (konuşma) üzerine alabilir ve hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

1 Kur 54 saattir (gramer + speaking) ve ortalama 1.5 ay sürmektedir. Kurslara devam edip verilen uygulamalara çalışan tüm öğrencilerimiz 3 ayın sonunda öğretmeniyle konuşmaya başlamaktadır. Demo dersinizi seviye tespit ile birlikte alacak olup eğitmenle de tanıştıktan sonra kursu almaya karar vereceksiniz.

Eğitmenimizle yapacağınız seviye tespit görüşmesinden sonra hangi kurdan başlayacağınız ve kaç saat eğitimle isteğinize ulaşacağınızı belirleyeceksiniz.

İngilizce öğrenmek ve gerçekten konuşabilmek isteyen herkes gruplarımıza katılabilir. Çocuk grubu, ilk öğretim, yetişkinler, üniversite öğrencileri ve akademik ingilizce yetkinliği kazanmak isteyen herkes NET-DİL Yabancı Dil Kurslarına katılabilir.

Ön Başvuru ve Bilgi

Bilgi almak istediğiniz eğitim ile ilgili sorularınızı bize mail olarak yollayabilir veya bizi telefonla arayarak bilgi alabilirsiniz.

Telefon: 0 324 999 80 60

E-posta: bilgi@noktanetakademi.com