Vip Almanca (Goethe Enstitü Sınavlarına Hazırlık)

BİZ ÖĞRETİYOR VE KONUŞTURUYORUZ!

Aile Birleşim sınavları, yeni göç yasası vize, genel Almanca, Goethe Enstitü sınavlarına hazırlık kurslarımıza katılın Almancayı hızlı bir şekilde öğrenin.

Almanya yeni göç yasası kapsamında Almanya’da çalışmak için başvuru yapacak adaylar ve aile birleşimi başvurusunda bulunacak adaylar için Almanca kurslarımız etkin ve hızlı bir şekilde devam etmektedir. Goethe Enstitu sınavlarına bizimle hazırlanın ve istediğiniz puanı şimdi alın!

Online Birebir Kurslarımız Devam Etmektedir.

Ön kaydınızı yaptırarak ilk grubumuza kayıt olabilir ve Almanya’da yaşam sürecinizi başlatabilirsiniz. A1 – A2 – B1 – B2 ve akademik seviye hazırlık ve sınavları için uzman kadromuz sizin için hazır!

A1 Seviye Kur Fiyatı – 72 Saat

Normal: Herbir özel ders saat ücreti 80 TL. * 72 saat= 5760 TL. dir

İndirimli: 4000 TL. (A1 seviye kur fiyatı – 72 saat)

Kayıt olmak ve demo ders için bizimle mail veya whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Derslerimiz zoom programı ile işlenmektedir.

Aile birleşimi yapacak olanlar, yeni göç yasası iş arama vizesine başvuru yapacaklar, almanyaya vize alacaklar bu kursa katılabilir.

Ön Başvuru ve Bilgi

Bilgi almak istediğiniz eğitim ile ilgili sorularınızı bize mail olarak yollayabilir veya bizi telefonla arayarak bilgi alabilirsiniz.

Telefon & Whatsapp: 0 324 999 80 60

E-posta: bilgi@noktanetakademi.com