Rhino Ceros Kursu – 36 Saat

*** Bu eğitim şu an verilmemektedir ***

Rhino Ceros, yüzey modelleme adına Endüstrüyel tasarım yapabilen programdır. Nurbs tabanlı kullanılması kullanıcıların organik parçaları rahatlıkla tasarlamasına imkan tanımaktadır. Çoğu endüstiryel tasarımcının tercih ettiği programlardan biri Rhino Ceros dur. Rhino Ceros tasarımlarımınıza elle çizilmiş tasarımlara bakarak, elde hazırlanmış maket modellerinize bakarak yada prototipi hazırlanmış model üzerinde Rhino Ceros Nurbs yöntemlerinizi hayelinizle birleştirerek etkili tasarımlar çıkarmanıza yardım olan  bir 3d  tasarım programıdır.

Rhino Ceros Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

Rhino Ceros tasarım amaçlı kullanılan etkili bir programdır. Endüstriyel tasarımlar yapıldığı için daha çok Endüstri mühendisleri tarafından kullanılmaktadır. Diğer 3 boyutlu purogramlarda zorlandığınız formlu modelleri Rhino Ceros ile yapmanız çok kolaydır, bu yüzden Rhino Ceros tasarımda bütün sektöre hitap etmektedir.

Kulanıldığı bazı alanlar  Ürün tasarımı, Prototip model üretimi, Mücevher tasarımı, Tekne tasarımı  ve Otomotiv tasarım alanları ile Mimari Tasarımlar, Rhino Ceros’un en yaygın kullanıldığı alanlardandır.

İçerik

  • Navigation
  • Arayüzlere Giriş
  • Temel Komutlara Giriş
  • 2 Boyutluluk ve Eğri çizimleri üzerinde çalışmak
  • Eğri Yardımcı Komutları
  • Üç Boyutluluk ve Yüzeyler Üzerinde Çalışmak
  • Modelleme Yardimci ve Kolay Yakalayicilari
  • Teknik resim ve Ölçülendirme

Kariyer seçenekleri

Rhino Ceros Kursunda Biladım uzmanlarınca hazırlanan etkili eğitimlerimiz ile teoriyi pratikle birleştirerek kariyerinizde hızlı adımlarla ilerleyin.

Rhinoceros eğitimine kimler katılmalıdır?

Rhinoceros tasarım amaçlı kullanılan etkili bir programdır. Diğer 3 boyutlu purogramlarda zorlandığınız formlu modelleri Rihinoceros ile yapmanız çok kolaydır, bu yüzden Rihinoceros tasarımda bütün sektöre hitap etmektedir.

Kulanıldığı bazı alanlar  Ürün tasarımı, Prototip model üretimi, Mücevher tasarımı, Tekne tasarımı  ve Otomotiv tasarım alanları ile Mimari Tasarımlar, Rhinoceros’un en yaygın kullanıldığı alanlardandır.

Ön Başvuru ve Bilgi

Bilgi almak istediğiniz eğitim ile ilgili sorularınızı bize mail olarak yollayabilir veya bizi telefonla arayarak bilgi alabilirsiniz.

Telefon: 0 324 999 80 60

Gsm & Whatsapp: 0 545 711 19 45

E-posta: bilgi@noktanetakademi.com