Microsoft Project Eğitimi

12 saat

Nokta Net Akademi, Microsoft Project ile  proje yöneticilerine plan oluşturma, kaynakların görevlere atanması, aşama takibi, bütçe yönetimi ve iş yükü analizi gibi konuları Sıfırdan tüm detaylarıyla anlatmaktadır.

Microsoft Project

Proje yönetimi

Microsoft Project hızlı başlangıç yapmanıza ve projeleri kolayca yürütmenize yardımcı olur. Yerleşik şablonlar ve tanıdık zamanlama araçları, hem proje yöneticilerinin hem de ekiplerin verimli bir çalışma sürdürmesini sağlar.

Portföy yönetimi

Proje portföyünüzü en iyi duruma getirerek farklı girişimlerin önceliğini belirleyin ve istediğiniz sonuçları elde edin. Power BI ile sorunsuz tümleştirme sayesinde gelişmiş analizler sağlanır ve yerleşik raporlar, herkesin aynı bilgilere sahip olmasını sağlar.

Kaynak Yönetimi

Microsoft Project kuruluşların kaynak kullanımını proaktif olarak yönetmesine, darboğazların erken belirlenmesine, kaynak ihtiyaçlarını doğru tahmin etmesine ve proje seçimiyle teslimini geliştirmesine olanak tanır.

Ön Başvuru ve Bilgi

Bilgi almak istediğiniz eğitim ile ilgili sorularınızı bize mail olarak yollayabilir veya bizi telefonla arayarak uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Telefon: 0 324 999 80 60

E-posta: bilgi@noktanetakademi.com