Almanya 1 mart 2020’de çıkarmış olduğu yeni göç yasası ile nitelikli ve dil bilen iş gücü almaya başladı. Bir mesleği olan, bu mesleğe ait bir diploması veya belgesi (ustalık belgesi v.b.) olan, iş tecrübesi ve orta seviye (B1 – B2 kabul edilmektedir) almanca yeterliliğine ulaşmış bir aday almanya iş arama vizesi ve çalışma vizesi alabilmektedir.

Almanca seviyenizi kısa sürede istenilen seviyeye getirerek mesleki alanda kariyer yapmanızı sağlıyoruz. Siz de bir mesleğe sahipseniz ve dil öğrenip kariyer yapmak istiyorsanız şimdi bizimle iletişime geçin.

Yine son düzenlemelerde Almanya IT sektörü çalışanlarına özel istisnalar getirmiştir. Yazılım uzmanları için diploma şartını ortadan kaldırmış ve uzmanlıklarını kanıtladıkları takdirde çalışma imkanı vermiştir.

Dil kurslarımız ve danışmanlık için şimdi bize ulaşın.

Mersin Almanca Kurs

Mersinde kişisel gelişim eğitimleri öğrenci ve yetişkinler için başlıyor. Alanında uzman eğitmenlerin yer alacağı eğitim programında sınav motivasyon, hedef koyma ve ilerleme, sürdürülebilir çalışma ve başarı, kendini programlama, öğrenmeyi öğrenme gibi alt başlıklara sahip geniş ve detaylı bir eğitim programıdır.

Sınava hazırlanan öğrenciler, işinde başarı arayanlar, hedeflerine ulaşmak isteyen herkesin alabileceği bir eğitimdir.

 

 

 

Bilgisayarları ve sunucuları, mobil cihazları, elektronik sistemleri, ağları ve verileri kötü amaçlı saldırılara karşı koruyun.

Bu eğitimin amacı; günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda proaktif yaklaşımları benimseyen uzmanlar yetiştirmektir. Ağlar, programlar, cihazlar ve verilerin korunması için süreç ve uygulamaların tamamı ele alınır. İşletim sistemlerinin güvenliği, ağ, uç nokta güvenliği, mobil sistemler ve güvenlikleri, ulusal ve uluslararası standartlar, atak ve savunma yöntemleri üzerine genel bilgiler içerir.

 

Beyaz Şapkalı Hacker, bilişim suçları işleyen kötü niyetli kişilerin kullanmış oldukları teknik ve yöntemleri iyi bir şekilde öğrenmiş, siber korsanların eylemleri sırasında kullandıkları araçları ve yazılımları tanıyan, aynı bilgi ve beceriye sahip, iyi niyetli siber güvenlik uzmanlarıdır.

 

İÇERİK

 • Bilgi Toplama
 • Zafiyet Analizi
 • Zafiyet istismarı
 • Exploit İşlemleri
 • Penetrasyon Testleri
 • Metasploit
 • Armitage
 • Penetrasyon(Sızma) Testi Gerçekleştikten Sonra Neler Yapılabilir Konusunda Üst Düzey Bilgiye Sahip Olacaklsınız.
 • Dosya İşlemleri (Yükleme, İndirme, Düzenleme, Silme)
 • Web Sitelerindeki Güvenlik Zafiyetleri
 • Brute Force Zafiyeti ve İstismarı
 • Sosyal Medya Hesaplarına Yönelik İşlemler (Sosyal Mühendislik)

Mersin’de en kaliteli eğitimi verip alanında uzman yetiştiren Nokta Net Akademi, Grafik Tasarım kurslarında da çok iddialı. Şimdiye kadar mezun ettiği öğrencilerden hiç biri Grafik Tasarım alanında boşta kalmadı ve bazıları kendi ajanslarını açarak başarılı işler yapmaya başladılar.

 

Grafik tasarım kursumuz ortalama 4 ay sürmekte olup, photoshop, illustrator, indesign ve coreldraw progamlarının tam kullanımının öğretilmesi, tasarım teknikleri, reklamcılıkla ilgili tasarımların yapılabilmesi, sosyal medya tasarım ve düzenlemelerinin yapılması gibi birçok alanda uygulamalı çalışmalar yapılmaktadır. Öğrencilerimiz mezun olduktan sonra direk kendi işlerini yapabilir hale gelmektedirler.

Müfredatı incelemek için tıklayın

Yeni başlayacak gruplarımız için mutlaka bizi arayın ve kaydınızı yaptırın!

Tel: 0 324 999 80 60

E-posta: bilgi@noktanetakademi.com

 

 

Autodesk’in Revit programının mimari alanda kullanımının öğretilmesi için hazırlanmıştır.Kesit, görünüş, kesit perspektif, aksonometrik anlatım, 3d modelleme – 3d video konuları ile program mimari proje uygulamaları ile anlatılacaktır.

Sende Revit kursu ile kesit, görünüş, kesit perspektif, aksonometrik anlatım, 3d modelleme – 3d video konularında uzmanlaşmak istersen aramıza katıl.

Mersin’de Milli Eğitim onaylı aAutocad sertifikası verebilen Nokta Net Akademi Bilişim Grubu sayesinde, plan, kesit, görünüş konularını mimari alanda öğrenmek isterseniz sizleri Nokta Net Akademi’ye bekleriz.

Sende Autocad Kursuna hemen kaydını yaptır Mimari çizim konularında uzmanlaş.

Kayseri yazılım kursu deyince Java Android ile Mobil Uygulama geliştirme kursu tam size göre.

Yazılım (Java & Android) eğitimlerinde, dünyanın en popüler ve en güçlü programlama dilleri arasında yer alan Java,  Android mobil programlama gibi sektörde en geçerli uzmanlık alanlarında geliştirmeler yapılır.

Sende hemen Java ile Android geliştirmeye başla.

Java Android Kursu için tıklayın

Adana yazılım kursu deyince MCSD uzmanlığı tam size göre.

Nokta Net Akademi olarak onlarca programlama dili içinde C#’ı tercih etmemizin birden fazla nedeni var;  öğreniminin kolay bir dil olması, .NET Framework ile performanslı çalışması, masaüstü, web ve mobil platformlara uygulama geliştirme olanağı bunlardan bir kaçı…

Sende .NET Yazılım Uzmanı olmak istersen aramıza katıl… 

 

 

Mersin yazılım kursu olarak MCSD adı altında .Net yazılım uzmanları yetiştirilmektedir.  Web, Windows, mobil ve kurumsal uygulamaların tümüne hakim olmaları gerekmektedir. Nokta Net Akademi’nin Yazılım Uzmanı (.NET) eğitimi de sektörde ihtiyaç duyulan profesyonellerin yetiştirilmesi amaçlanarak geliştirilmiştir. 300 saatlik bu eğitim ile yalnızca program yazmayı değil; veritabanı, web ve mobil programlama ile servis mimarisini de öğrenebilirsiniz.

Sende .Net Yazılım Uzmanı olmak istersen aramıza katıl.

Nokta Net Akademi, yazılım uzmanlığı, grafik tasarım, ofis programları ve ileri excel eğitimleri ile sizin ufkunuzu genişletip işinizde daha iyi olmanızı sağlayacak.

Kariyeriniz ve geleceğiniz için şimdi kurslarımıza kaydolun.

Nokta Net Akademi, mersin çocuklara yazılım kursu, mersin grafik tasarım kursu, mersin ileri excel kursu, mersin kurs, mersin bilgisayar kursu, adana ileri excel kursu, adana bilgisayar kursu, adana yazılım kursu, adana bilişim kursları