Autocad Mimari Eğitimi

36 saat  | Bu eğitim tamamen uzaktan eğitimle verilmektedir
Bu kursumuz Autodesk’in Autocad programının mimari alanda kullanımının öğretilmesi için hazırlanmıştır. Program kullanımı, plan, kesit, görünüş konuları işlenerek mimari uygulama projesi ile tüm konular pekiştirilir. Autocad eğitimimiz kapsam olarak üniversite öğrencileri ve mezunları kapsamaktadır. Uygulamalar yanında soru – cevap bölümleri ile tamamlanmaktadır.

İnşaat Mühendisi ve Mimarların sıkça kullandığı Autocad programı ile mesleğinizde bir rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Bu kursumuz Autodesk’in Autocad programının mimari alanda kullanımının öğretilmesi için hazırlanmıştır. Program kullanımı, plan, kesit, görünüş konuları işlenerek mimari uygulama projesi ile tüm konular pekiştirilir. Autocad eğitimimiz kapsam olarak üniversite öğrencileri ve mezunları kapsamaktadır. Uygulamalar yanında soru – cevap bölümleri ile tamamlanmaktadır.

Ön Başvuru ve Bilgi

Bilgi almak istediğiniz eğitim ile ilgili sorularınızı bize mail olarak yollayabilir veya bizi telefonla arayarak uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Telefon: 0 324 999 80 60

E-posta: bilgi@noktanetakademi.com